עדכונים

ברכות לזוכים במלגה לשנת הלימודים 2016-2017

טקס הענקת המלגות התקיים ב- 14/09/2017

מזה שנים שהמרכז האזרחי מחלק מלגות לסטודנטים מן האוניברסיטאות והמכללות השונות ברחבי הארץ.הקריטריונים לחלוקת מלגות כוללים מקום מגורים, מצב כלכלי, ממוצע הציונים של הסטודנט/ית, מקצועות התורמים לכלכלת המדינה כגון : רפואה, חינוך, כלכלה ומינהל עסקים, מחשבים, מדעי הטבע, עבודה סוציאלית וכן הלאה.

יחד עם זאת, הנהלת המרכז האזרחי מייחסת חשיבות רבה למצב הכלכלי-חברתי-בטחוני בתקופות רגישות.

בעת פרוץ מלחמת לבנון השניה החליטה הנהלת המרכז האזרחי להוסיף מלגות ולחלקן לסטודנטים תושבי הצפון הסובלים מן הקטיושות והפצמ"רים של ארגון הטרור חיזבאללה.

בתקופה האחרונה בה תקפו ארגוני הטרור החמאס והג'יהאד האיסלמי את תושבי שדרות ועוטף עזה, החליטה הנהלת המרכז האזרחי לחלק מלגות כ-60 במספר לתושבי שדרות ועוטף עזה, ולהקל את סבלם ולו במעט.

ההתרגשות בעת טקס חלוקת המלגות לתושבי שדרות ועוטף עזה הייתה רבה, הסטודנטים הגיעו באוטובוס משדרות שהעמידו לרשותם המתנ"ס והרשות המקומית. סטודנטים התבטאו בצורה נרגשת "אין לכם מושג כמה חשובה לנו תמיכה זו שלכם", "זו לא רק תמיכה חומרית, אנו חשים שאתם חווים את המצב איתנו ומקבלים מכם הרבה אהבה" אכן כן, התבטאו מרבית הסטודנטים ונציגיהם. ואנו תקווה שיתר תושבי עוטף עזה חשים את התמיכה בהם ואחדות העם תגונן עליהם.

להלן רשימת הזוכים במלגה מן המרכז האזרחי בשנים האחרונות:

 

חלוקת מלגות 14.09.2017

 

מס' שם הסטודנט/ית מוסד לימודים
1. אבידר עמית הקריה האקדמית אונו
2. אברינה טל אוניברסיטת בן גוריון
3. אהרוני שוהם אוניברסיטת בר אילן
4. אופוצ'ינסקי מיכל אוניברסיטת בר אילן
5. איסהקיין סמבט הטכניון
6. אלון אילה המרכז האקדמי לב ירושלים
7. אלון הודיה המרכז האקדמי לב ירושלים
8. אראמבאם סהר אפקה המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב
9. ביאליסטוקי מרווה המרכז האקדמי לב ירושלים
10. ביטון אביה שולמית המרכז האקדמי לב ירושלים
11. בן דוד ענבר אוניברסיטת אריאל
12. בן הרוש יאיר המרכז האקדמי לב ירושלים
13. בן הרוש נופר המרכז האקדמי לב ירושלים
14. בן זכריה מרדכי המרכז האקדמי לב ירושלים
15. בר דרור עינת האוניברסיטה העברית
16. בר שלום יואל הטכניון
17. גוטמן ספיר אוניברסיטת אריאל
18. גריידי ספיר תהילה מרכז בית יעקב
19. גרינין קרן אוניברסיטת תל אביב
20. דאהרי לירז המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה
21. הראל נתן המרכז האקדמי לב ירושלים
22. והב שירה המרכז האקדמי לב ירושלים
23. חוברי בת חן סמינר נווה ישראל
24. חנניה רבקי המרכז האקדמי לב ירושלים
25. טגפאו נעמה אוניברסיטת בר אילן
26. טמניו תמר המרכז האקדמי רופין
27. ינאי שיר המכללה האקדמית תל חי
28. כהן אביתר אוניברסיטת אריאל
29. כהן הילה המכללה האקדמית ספיר
30. כהן מתן אוניברסיטת אריאל
31. כהן עדי האוניברסיטה העברית
32. כנפו יובל אוניברסיטת אריאל
33. לוי מוריה המרכז האקדמי לב ירושלים
34. לוי סתיו המכללה האקדמית וינגייט
35. מנגיסטו אמבת (שרה) המרכז האקדמי לב ירושלים
36. נח ספיר הטכניון
37. ניני ענת האוניברסיטה הפתוחה
38. נמני רז הקריה האקדמית אונו
39. סעדיה מירי הקריה האקדמית אונו
40. עובדיה צח דוד המרכז האקדמי לב ירושלים
41. עוקשי שירן אוניברסיטת אריאל
42. עזריאל אביעד אוניברסיטת אריאל
43. עיני חן אוניברסיטת אריאל
44. עמר אלדד המכללה האקדמית ספיר
45. עמרמי שיר אוניברסיטת בר אילן
46. פיין שרון בצלאל האקדמיה לאומנות ועיצוב
47. פרי תבור המכללה האקדמית ת"א יפו
48. צאיג ליטל אוניברסיטת בן גוריון
49. צמח מעיין המכללה למינהל
50. קובלקין נעה מכללת לוינסקי תל אביב
51. קוור פז המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה
52. קורש טל אוניברסיטת חיפה
53. קלי שחר המכללה האקדמית גורדון
54. קליינמן נטע אוניברסיטת אריאל
55. קמלמן הדר האוניברסיטה העברית
56. קניאל שרה אוניברסיטת תל אביב
57. קצב ליאת המרכז האקדמי רופין
58. קצב ליטל המכללה האקדמית נתניה
59. קרביץ בן אוניברסיטת אריאל
60. קריספין תמר המכללה האקדמית תל חי
61. קרס יוחאי המרכז האקדמי לב ירושלים
62. רוזמרין תהילה המרכז האקדמי לב ירושלים
63. רז גל אוניברסיטת חיפה
64. רידי עדי  אוניברסיטת אריאל
65. רק ליאור אוניברסיטת בן גוריון
66. שטוקלמן תום אוניברסיטת בר אילן
67. שטיין שי האוניברסיטה העברית
68. שטרנברג לי המרכז האקדמי פרס
69 שמולה רחל אוניברסיטת בן גוריון
70. שמש רייצ'ל אוניברסיטת תל אביב

 

 

 

 

חלוקת מלגות 08.09.2016

 

מס' שם הסטודנט/ית מוסד לימודים
1. אביבי זוהר אוניברסיטת אריאל
2. אבידר שקד אוניברסיטת אריאל
3. אברדם אביעד הטכניון
4. אדלמן שמוליק אוניברסיטת בן גוריון
5. אלכורת לי אוניברסיטת בר אילן
6. אנגאו אנמו המכללה האקדמית אשקלון
7. באבייב אסתר אוניברסיטת אריאל
8. באבייב רחל אוניברסיטת אריאל
9. בולר רות אוניברסיטת אריאל
10. ביטון דוד אוניברסיטת תל אביב
11. בן חיים שירה אוניברסיטת אריאל
12. בן חיים נתנאל אוניברסיטת אריאל
13. בן חמו חן המכללה האקדמית גליל מערבי
14. בן ציון מורן בן ציון מורן
15. בר אושרת המכללה האקדמית תל חי
16. בר חן טל מכללת סמי שמעון
17. בראון אביב אוניברסיטת תל אביב
18. ברולמס שירן אוניברסיטת אריאל
19. ברז'ניקוב אלין אוניברסיטת בר אילן
20. ברלינר תמר אוניברסיטת אריאל
21. ברקוביץ ענת אוניברסיטת אריאל
22. גדקה אדיר אוניברסיטת תל אביב
23. גלפנד לודה הטכניון
24. גרנובסקי דימטרי אוניברסיטת אריאל
25. דור נופר מכללה אקדמית הדסה
26. דליקוב יוליה אוניברסיטת אריאל
27. דמרי טל אוניברסיטת בר-אילן
28. דקל אלון אוניברסיטת אריאל
29. הראל שולמית שלי המכללה למינהל
30. וגמיסטר אמנון אוניברסיטת תל אביב
31. וולוביץ אנטון אוניברסיטת בן גוריון
32. ווסקובויניק ענת המרכז האקדמי פרס
33. ויצמן אוהד אוניברסיטת אריאל
34. חדד גל אוניברסיטת אריאל
35. טרנובסקי יהודה האוניברסיטה העברית
36. יהודה איילת אוניברסיטת בן גוריון
37. כהן אברהם המכללה האקדמית להנדסה ע"ש עזריאלי
38. לוי דודי הטכניון
39. לשם תמר האוניברסיטה העברית
40. מגד טוהר אוניברסיטת אריאל
41. מקונן יטאיש המרכז הבינתחומי הרצליה
42. משה רן מכללת עזריאלי
43. נאור סיגל האוניברסיטה העברית
44. נחום ליאור מכללה אקדמית אחווה
45. נקש אביב אוניברסיטת אריאל
46. סגל יוסי אוניברסיטת בר אילן
47. סויד אלמוג אוניברסיטת בן גוריון
48. סופר בת אל אוניברסיטת אריאל
49. סטמקאר עינבל המכללה האקדמית אשקלון
50. סלמן קרן הטכניון
51. ספאדל שירן הקריה האקדמית אונו
52. סרוסי טל אוניברסיטת אריאל
53. פרנקל איילת מכללת אמונה
54. פרנקל אלישבע המרכז האקדמי לב
55. קולט דניאל אוניברסיטת אריאל
56. קורנפלד צמח הדר אוניברסיטת בר אילן
57. ריבניקוב יאנה אוניברסיטת בר אילן
58. רנגפור ריקי אוניברסיטת בר אילן
59. שיר רותם אוניברסיטת אריאל
60. שלומוביץ אביתר אוניברסיטת בן גוריון

רמת גן

מס' שם הסטודנט/ית מוסד לימודים
1. גובי מרדכי אוניברסיטת בר אילן
2. גוחפי דניאל מכללת ליפשיץ ירושלים
3. חסון נטלי הקריה האקדמית אונו
4. כהן יהודה אוניברסיטת בר אילן
5. מן מולי (מיכאל) אוניברסיטת בר אילן
6. מתנה רותם אוניברסיטת בר אילן
7. ניימרק אפרת מכללת סמינר הקיבוצים
8. פרידמן דפנה מכללת רמת גן
9. קול סטלה האוניברסיטה העברית

 

 

 

 

 

 

 

 

חלוקת מלגות 07.09.2015

   מס' שם הסטודנט/ית מוסד לימודים
1.  אינהסז חן  האוניברסיטה העברית
2. אסולין תקוה אוניברסיטת בר אילן
3. ארנפלד אור האוניברסיטה העברית
4. בבייב אילנית הקריה האקדמית אונו
5. בוריה רוני המכללה למינהל
6. בירודקר אפרת האוניברסיטה העברית
7. בן שבת שני מכללת עמק יזרעאל
8. בסון ליליה אוניברסיטת אריאל
9. בצלאל סיגלית הקריה האקדמית אונו
10. בר גיורא יעל אוניברסיטת בר אילן
11. בראון יערה האוניברסיטה הפתוחה
12. ברוכים-סמואל מירב אוניברסיטת בר אילן
13. ברז'יק אבירן המכון הטכנולוגי חולון
14. ברמי ניב אוניברסיטת תל אביב
15. ברנדס יהושע מכללת הרצוג
16. ג'רבי רובינה עדן אוניברסיטת אריאל
17. גבע דקל האוניברסיטה העברית
18. גוז רפאל
19. גור שיראל אוניברסיטת אריאל
20. גטסוף לאה הקריה האקדמית אונו
21. גנץ בעז הקריה האקדמית אונו
22. גרימברג אודי גרימברג אודי
23. גרינבום צביה אוניברסיטת תל אביב
24. גרינשפון איליה אפקה המכללה הטכנולוגית להנדסה
25. דאהרי מור האוניברסיטה הפתוחה
26. דהייה ינוסאו המכון הטכנולוגי חולון
27. דוד אודי יהודה אוניברסיטת אריאל
28. דוד שירה המרכז האקדמי מכון לב
29. דודיס עדי אוניברסיטת תל אביב
30. דייגי בלוך אורלי אוניברסיטת תל אביב
31. דמיטרייב איגור אוניברסיטת בן גוריון
32. דעי כפיר הקריה האקדמית אונו
33. וולמן אילה אוניברסיטת אריאל
34. זבולון מירב מכללת ספיר
35. זרזר מעיין מכללת אמונה
36. חג'בי יונית האוניברסיטה הפתוחה
37. ידעי בת חן מכללת אחווה
38. יעיש ענת אוניברסיטת אריאל
39. יעיש שרון אוניברסיטת אריאל
40. כהן אייל אוניברסיטת בן גוריון
41. כהן חן אוניברסיטת תל אביב
42. כהן מור אוניברסיטת אריאל
43. כהן מירית אוניברסיטת אריאל
44. כהן ענבר אוניברסיטת אריאל
45. כהן שרון אוניברסיטת אריאל
46. כהן (וולמן) הדר אוניברסיטת בר אילן
47. לובין מוריס אוניברסיטת תל אביב
48. לוי נחשון נעמה האוניברסיטה הפתוחה
49. לוריא אסתר אוניברסיטת בר אילן
50. ללוש נעמה אוניברסיטת חיפה
51. ללמיוב גילה המרכז ללימודים אקדמאיים אור יהודה
52. לקס הילה האוניברסיטה העברית
53. מוזיקנט מיכל אוניברסיטת תל אביב
54. מוסרי אברהם אוניברסיטת אריאל
55. מוסרי לילך הקריה האקדמית אונו
56. מייזלמן עדי הקריה האקדמית אונו
57. נחושתן תמר אוניברסיטת אריאל
58. נקוה מורן הקריה האקדמית אונו
59. עדאין עמר שירן מכללת שערי משפט
60. פור מעיין אוניברסיטת אריאל
61. פרידמן שרון אוניברסיטת תל אביב
62. צעירי רונית המרכז האקדמי רופין
63. קולוג גל אוניברסיטת תל אביב
64. קוסקס יסמין המכללה האקדמית אשקלון
65. קופרארד אלון האוניברסיטה העברית
66. קידרון יונתן אוניברסיטת אריאל
67. קמפי הילה אוניברסיטת אריאל
68. ראובני חנה אוניברסיטת בן גוריון
69. רביץ רונית ברכה רייזל המרכז האקדמי מכון לב
70. רבני אביה המרכז האקדמי מכון לב
71. רחמים תאיר הטכניון
72. רפואה ראובן חי המרכז הבינתחומי הרצליה
73. רצון בר מכללת בית ברל
74. שאמו-כהן מורל האוניברסיטה העברית
75. שוקרון אלישבע הקריה האקדמית אונו
76. שי אלי הטכניון
77. שראל אמונה ברכה אוניברסיטת בר אילן

 

 

 

חלוקת מלגות – 18.9.2014

מס' שם
מוסד לימודים
1 אבידר אוהד המרכז הבינתחומי הרצליה
2 אדדי אמיר הטכניון
3 אדלרסברג מרי אוניברסיטת תל אביב
4 אייזנברג ליטל אוניברסיטת בר אילן
5 איצקוביץ מור המרכז הבינתחומי הרצליה
6 אלדין חנה אוניברסיטת בר אילן
7 אסולין עודד המכללה האקדמית תל אביב יפו
8 ארנפלד שחר המכללה למינהל
9 בורודקר יפעת האוניברסיטה העברית
10 בלשאי מורן אוניברסיטת בן גוריון
11 בר ספיר הטכניון
12 גרופי הדס המכללה האקדמית תל אביב יפו
13 גרינבום מתן אוניברסיטת בן גוריון
14 גרינברג משה עידן מכון טכנולוגי חולון
15 דהאן קורין מכללת רמת גן
16 דוד רבקה הקרייה האקדמית אונו
17 דישי יובל מכללת נתניה
18 דמרי חנה מכללת רמת גן
19 ואקיל ענב אוניברסיטת אריאל
20 זבולון נופר אוניברסיטת בר אילן
21 זידמן ליטל האוניברסיטה הפתוחה
22 חזני אפרת אוניברסיטת בן גוריון
23 חיים הילה אוניברסיטת אריאל
24 טלגאוקר איתי אוניברסיטת אריאל
25 טסלר נטלי המרכז האקדמי רופין
26 טרנובסקי יפעת אוניברסיטת תל אביב
27 יאמין ניר המרכז האקדמי לב
28 יגודה בתאל מכללת אורות ישראל
29 יוגב עמרי המכון הטכנולוגי חולון
30 יוסופוב דינה אוניברסיטת בר אילן
31 יחידי יוגב אוניברסיטת אריאל
32 יפרח פריאל אוניברסיטת אריאל
33 יקוטי תהילה המכללה האקדמית אורט בראודה
34 כהן ליאור מכללת עמק יזרעאל
35 לבהר הודיה אוניברסיטת חיפה
36 לונדון שירן סמינר הקיבוצים
37 לחצקוב רויטל המרכז האקדמי רופין
38 מזוז הילה אוניברסיטת אריאל
39 מטושקינה יליזבטה המרכז הבינתחומי
40 מכלוף ליאור מכללת אשקלון
41 משולם לידר אוניברסיטת אריאל
42 משלוף תהילה אוניברסיטת אריאל
43 מתוסוב רעות אוניברסיטת אריאל
44 נחום אלינור אוניברסיטת אריאל
45 סבג דורון לירן אוניברסיטת אריאל
46 סוויסה חגי הטכניון
47 סעדיה טלי אוניברסיטת אריאל
48 ספיר ליטל אוניברסיטת בר אילן
49 ספרדי גל הטכניון
50 פולוחה ניצן אוניברסיטת אריאל
51 ציון קרן מכללת אשקלון
52 ציחי אביתר אוניברסיטת אריאל
53 צנעני יסכה מכון לנדר
54 צעירי אורון האוניברסיטה העברית
55 קובי מור מכללת אורות ישראל
56 ראובן דניאל מכללת ספיר
57 רביב בת שבע האוניברסיטה העברית
58 ריין איתמר אוניברסיטת בן גוריון
59 שילוח דוד אוניברסיטת תל אביב
60 שלו ליגל האוניברסיטה העברית
61 שם טוב אלי המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה


חלוקת מלגות – 29.8.2013

.1 אבולעפיה עידו מכללה אקדמית הדסה ירושלים
.2 אגאי אורטל אוניברסיטת אריאל
.3 אהרון ורד הילה מרכז ללימודים אקדמאים אור יהודה
.4 אורקבי רון המכללה למינהל
.5 איזיק תהילה אוניברסיטת בן גוריון
.6 אלחבז ליליאן המכללה האקדמית אונו
.7 אלשך שמעון אוניברסיטת אריאל
.8 ארנון דנה אוניברסיטת בן גוריון
.9 בגייב רומן מרכז בינתחומי הרצליה
10. בודה תמר מבחר
.11 בוסי עמיחי המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
.12 בן חמו אורטל האוניברסיטה העברית
.13 בן לוי אלינור אוניברסיטת תל אביב
.14 בן שושן אריאל המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
.15 בנימין דוד מכון לנדר
.16 בנימין רותם המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
.17 ברויט שרה אוניברסיטת תל אביב
.18 ג'רפי ענבל אוניברסיטת בר אילן
.19 גבריאל ברית האוניברסיטה הפתוחה
.20 גד מורן אוניברסיטת בן גוריון
.21 גולדמן דב המרכז האוניברסיטאי אריאל
.22 גיאר ארין המרכז האוניברסיטאי אריאל
.23 גיספאן לילך המכללה האקדמית אור יהודה
.24 גרינבלום אילה הטכניון
.25 דבוש רחל אוניברסיטת תל אביב
.26 דהאן ניל הקריה האקדמית אונו
.27 דנון ליאת המכללה למינהל
.28 הדר שירה המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
.29 וילג'אני עינבל אוניברסיטת תל אביב
.30 זיו עמרי אוניברסיטת בן גוריון
.31 חמו מור אוניברסיטת בן גוריון
.32 חרג רן האוניברסיטה העברית
.33 יהודה שלומית מכללת תל חי
.34 יוסף אוריין אוניברסיטת אריאל
.35 יעל אורטל מכללת ספיר
.36 יפת רננה אוניברסיטת בר אילן
.37 כהן אלעד טכניון
.38 כהן גל משה טכניון
.39 כהן עוז המכללה למינהל
.40 לוי סנדרה המכללה האקדמית גליל מערבי
.41 לונדון מורן אוניברסיטת בן גוריון
.42 לשם אמילי אוניברסיטת בן גוריון
.43 מדויל אלעד אוניברסיטת אריאל
.44 מדינה נדיב אוניברסיטת בן גוריון
.45 מור הילה הקריה האקדמית אונו
.46 מזרחי נטלי אוניברסיטת אריאל
.47 מנצור אסתר אוניברסיטת חיפה
.48 מרודי אביעד אוניברסיטה פתוחה
.49 עבו שירן המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
.50 קגן גיא אוניברסיטת בן גוריון
.51 ראי ירון אוניברסיטת בן גוריון
.52 רוזן אושרת אוניברסיטת בר אילן
.53 רוימי בתאל המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
.54 רייכמן לילך אוניברסיטת תל אביב
.55 רפאלוב בתאל המכללה האקדמית לישראל רמת גן
.56 שחר מרילין האוניברסיטה הפתוחה
.57 שטרית שולמית מכללת גורדון
.58 שפדוב דיאנה המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון
.59 שרעבי קסם המכללה למנהל

חלוקת מלגות – 6.9.2012

חיפה

  שם מוסד לימודים
1. אגם עומרי הטכניון
2. ארוגטי בנימין המרכז האקדמי כרמל
3. יחיא יונתן אוניברסיטת בן גוריון
4. לוי בר האוניברסיטה הפתוחה
5. לזימי ליאת המרכז ללימודים אקדמאים אור יהודה
6. נאור מורן מכללת אורנים
7. סמדג'ה אלעד מכללת תילתן
8. רוס אחוזה גאולה מרכז אקדמי כרמל
9. שוחט קרן מכללת בית ברל

נתניה

מס' שם מוסד לימודים
1. גבריאלי  לארה מכללת בית ברל
2. זכות פזיה המכללה האקדמית לישראל
3. חדד שירן המרכז האוניברסיטאי אריאל
4. טובול מירב המכללה האקדמית לישראל
5. טולצ'ינסקי רעות האוניברסיטה העברית
6. יונסי נתי יונתן המרכז האוניברסיטאי אריאל
7. כהן אהרון הטכניון
8. מועלם רחלי המכללה האקדמית לישראל
9. פרלוב רויטל המרכז האוניברסיטאי אריאל
10. פרץ אדוה אוניברסיטת בן גוריון



כללי

מס' שם מוסד לימודים
1. אברהם  רון האוניברסיטה הפתוחה
2. איכילוב דנה אוניברסיטת בן גוריון
3. אלכורת בר מרכז אוניברסיטאי אריאל
4. ארז אורן אוניברסיטת בן גוריון
5. ביטון ענבל מכללת שערי משפט
6. ברנדוימן יעל אוניברסיטת תל אביב
7. גבאי שיר המרכז האוניברסיטאי אריאל
8. גוזלן ניב האוניברסיטה העברית
9. דודיאן נועה יעל אוניברסיטת חיפה
10. דיניסמן נטליה מכללת עמק יזרעאל
11. ווייס רננה המרכז האוניברסיטאי אריאל
12. זיגלר אלירן שערי משפט
13. זנדברג אביה אוניברסיטת בר אילן
14. חנימוב ישראל אוניברסיטת תל אביב
15. טולידנו נועה האוניברסיטה העברית
16. טרבס שני האוניברסיטה העברית
17. יני שלומי המכללה האקדמית תל אביב יפו
18. כהן אדם בה"ס גבוה להנדסה ועיצוב
19. כהן אלעד מכללת כנרת בעמק הירדן
20. כנעני ג'וני אוניברסיטת תל אביב
21. לוי גיא אוניברסיטת בן גוריון
22. מזוז ליטל אוניברסיטת בר אילן
23. סוריאנו רועי הקריה האקדמית אונו
24. עוזר לילך המכללה האקדמית אור יהודה
25. עמר שני אוניברסיטת בן גוריון
26. פיכמן נטע אוניברסיטת בן גוריון
27. פליישר נעמי מכללת גבעת וושינגטון
28. צור תהילה אוניברסיטת בן גוריון
29. קלר בר מכללת רמת גן
30. ראובן נדב מכללת ספיר
31. שטיין הראל אוניברסיטת בן גוריון
32. שמיר עמית אוניברסיטת בן גוריון
33. שרון עדיאל המכללה האקדמית צפת

חלוקת מלגות – 15.9.2011

חיפה

מס' שם מוסד לימודים
1. אושקף יקטרינה מרכז אקדמי כרמל
2. בירן יזהר אוניברסיטת תל אביב
3. דואק שרי הטכניון
4. דסקל אביגיל הטכניון
5. הויזר חיים הקריה האקדמית אונו
6. חיימוביץ עמליה מכללת עמק יזרעאל
7. נפחא אורית מכללת תל חי
8. שולמן איליה הטכניון
9. שלו תומר אוניברסיטת חיפה
10. תמר גלית אוניברסיטת חיפה

נתניה

מס' שם מוסד לימודים
1. הולנדר אורון המכללה האקדמית רופין
2. זרגר ורדית המרכז האקדמי רופין
3. חלפון עדי המרכז האקדמי רופין
4. חנוכוב אילונה אוניברסיטת בן גוריון
5. יחזקאל אורנית מכללת אורנים
6. כהן ליאור אוניברסיטת תל אביב
7. עטיה דניאל המרכז האקדמי רופין
8. עטיה ישראל המרכז האקדמי רופין
9. פראוסניץ דנה מכללת נתניה
10. תורג'מן רועי המכללה למינהל

כללי

מס' שם מוסד לימודים
1. אבייב מירב אוניברסיטת בר אילן
2. אברהם יובל המרכז האקדמי+מכללת עדיף
3. אסרף ארז מכללת בית ברל
4. ארזי נטע האוניברסיטה העברית
5. ארליך שי אוניברסיטת תל אביב
6. בוחניק מעיין אוניברסיטת בן גוריון
7. בלשאי רפאל הטכניון
8. בן שלום מרים אוניברסיטת בן גוריון
9. בסיל מיקה המכללה האקדמית תל חי
10. בר רועי המרכז האקדמי רופין
11. בר גיורא תמר בת ציון מכללת אחווה
12. בר דוד חן המרכז האוניברסיטאי אריאל
13. ברדוגו מיטל הקריה האקדמית אונו
14. גביסון אנאל המכללה האקדמית ע"ש דוד ילין
15. גוזלן קרן הקריה האקדמית אונו
16. גולן שלמה המרכז האוניברסיטאי אריאל
17. ויינשטיין הדר מרכז אקדמי רופין
18. וייס יעקב מרכז אוניברסיטאי אריאל
19. וייסברג יוליה הקריה האקדמית אונו
20. וייצמן נועה אוניברסיטת חיפה
21. זאוי רחלי אוניברסיטת בן גוריון
22. זמורה איתי האוניברסיטה העברית
23. חדד אביעד המכללה האקדמית להנדסה – סמי שמעון
24. חדד נריה אוניברסיטת בן גוריון
25. חן שוהם שירן המכללה האקדמית ת"א יפו
26. טויל ימית מכללת תל חי
27. יוגב נטע אוניברסיטת בן גוריון
28. יצחקי ענבר האוניברסיטה העברית
29. כהן ברקת מכללת בית וגן
30. כהן מיטל המכללה האקדמית אחווה
31. כהן מיכל מכללת דוד ילין
32. כהן שירן האוניברסיטה העברית
33. לבנברג רייזי הקריה האקדמית אונו
34. להב אידית המרכז האוניברסיטאי אריאל
35. לוגסי דנה ענבל אוניברסיטת בר אילן
36. לוגסי מור המכללה האקדמית רופין
37. לוי גילה הקריה האקדמית אונו
38. לוי סיוון מכללה להנדסה בת"א – אפקה
39. משה שלום המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון
40. ניסמיאן שאול מכון גבוה לטכנולוגיה – מכון לב
41. סעדיה סיוון מכללת אורות אלקנה
42. סעיד מיטל אוניברסיטת תל אביב
43. סרוקה אורטל מכללת רמת גן
44. קרייף מנחם האוניברסיטה העברית
45. רובינשטיין יוליה מכללת כנרת בעמק הירדן
46. שבו ניצן אוניברסיטת תל אביב
47. שנפלד יעקב הקריה האקדמית אונו

חלוקת מלגות – 5.9.2010

ן

מס' שם מוסד לימודים
1 אביר קרין מכללת שערי משפט
2 אבקסיס זהבה אוניברסיטת בן גוריון
3 אזולאי חיים מכללת כנרת
4 אטיאס עינב המכללה האקדמית נתניה
5 אילת מיכל אוניברסיטת בן גוריון
6 אלפרסון מילה אוניברסיטת תל אביב
7 אלקובי דודו האוניברסיטה העברית
8 באריס ליאת אוניברסיטת תל אביב
9 בלשאי חגי אוניברסיטת בן גוריון
10 ברקון איגור אוניברסיטת חיפה
11 גבע ים אוניברסיטת בן גוריון
12 גוזלן חיים המכללה למינהל ראשון לציון
13 גיאת דנה המכללה למינהל ראשון לציון
14 דהן הילה אוניברסיטת בן גוריון
15 דהרי אביחי המכללה למינהל ראשון לציון
16 דיין מרים ביה"ס גבוה לטכנולוגיה
17 הדרומי עידן המכללה האקדמית ת"א-יפו
18 הראובני עמית המרכז האקדמי רופין
19 וושין ליבי אוניברסיטת בן גוריון
20 ונה הילה אוניברסיטת בר אילן
21 חכים רוני האוניברסיטה העברית
22 יוהא ליה מכללת אורט בראודה
23 יוהא מעיין מכללת שערי משפט
24 יעיש חנית המכללה האקדמית – אשקלון
25 יעקב מורן המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
26 יפרח חיים ביה"ס גבוה לטכנולוגיה, מכון הלב
27 כברה לילך המכללה האקדמית אחוה
28 מגנגי יובל המרכז האקדמי – אונו
29 מוראדי ינון המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
30 מחלב ליאונרדו האוניברסיטה הפתוחה
31 מטיוך אולגה אוניברסיטת תל אביב
32 מימון ניצן המרכז האקדמי רופין
33 מלאך שיר אוניברסיטת תל אביב
34 מליחי עדי מכללת אריאל
35 המכללה האקדמית צפת
36 מסטיי יעקב מכללת אריאל
37 מעודה איריס אוניברסיטת בר אילן
38 מצה אורית טכניון
39 מקובר יהונתן הקריה האקדמית אונו
40 נזרי מיכל ביה"ס גבוה לטכנולוגיה
41 ניזרי אלעד אוניברסיטת בן גוריון
42 סילאם אביבית ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון טל
43 פלדמן יגאל המכללה למינהל ראשון לציון
44 פנחסי יאיר מכללת אריאל
45 פרידמן חן המכללה האקדמית תל חי
46 פתיה מור מכללת רופין
47 צ'צ'יק יעל המכללה האקדמית קרית אונו
48 קארו טליה אוניברסיטת בר אילן
49 קידרון אורי טכניון
50 קרוגליקובה לובה המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה
51 שמר מור המכללה האקדמית תל חי

נתניה – חלוקת המלגות התקיימה ב- 21.12.2009

מס' שם מוסד לימודים
1 אהרוני נגה אוניברסיטת תל אביב
2 אפק שירה אוניברסיטת תל אביב
3 ברסלבסקי יבגניה המרכז האקדמי רופין
4 ג'ואהרי קתרין אוניברסיטת חיפה
5 דנינו מוריה מכללת אריאל
6 רג'יניאנו אופיר אוניברסיטת תל אביב
7 רג'יניאנו יניב אוניברסיטת תל אביב
8 רודניק דמיטרי הטכניון
9 רוזנברג גלעד אוניברסיטת תל אביב
10 רומם אפרת אוניברסיטת תל אביב
11 שליל ליאור המרכז האקדמי רופין

כללי – חלוקת המלגות התקיימה – 10.9.2009

מס' שם מוסד לימודים
1 אוחנה יסמין אוניברסיטת תל אביב
2 אוסטינוב ולנטינה מכללת אריאל
3 אורן מאיה האוניברסיטה העברית
4 באום אלומה אוניברסיטת תל אביב
5 בוצר עדי אוניברסיטת תל אביב
6 ברוקר גל אוניברסיטת תל אביב
7 ברק דניאל ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון לב
8 ברקו אפרים אוניברסיטת תל אביב
9 גואטה פזית ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון טל
10 דזורייב יונתן מכון טכנולוגי חולון
11 זלצר ליאת אוניברסיטת בן גוריון
12 חדד צוריאל אוניברסיטת בר אילן
13 חתמוב ענת מכללת אריאל
14 יאיצ'ניקוב יקטרינה מכללת עמק יזרעאל
15 יגן אורית מכללת דרבי
16 יוגב מיכל המכללה למינהל ראשון לציון
17 ייני חן המרכז האקדמי רופין
18 יפרח אדרת ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון טל
19 כהן בן דוד נאוה מכללת שערי משפט
20 כרמלי גיא ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון לב
21 כתריאלי לירן ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון לב
22 לוי הלנה מכללת רמת גן
23 מזרחי ריבי הקרייה האקדמית – קריית אונו
24 מיכלסון גלעד ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון טל
25 מכלוף בת אל אוניברסיטת בן גוריון
26 נחום שמרית אוניברסיטת בר אילן
27 סולימני דקל הטכניון
28 סוקולינסקי ויקטוריה הטכניון
29 סימני נסקי עדינה מכון לנדר
30 עניתי לירן מכללת אריאל
31 עניתי ערן מכללת שאנן לחינוך
32 ערוב דפנה אוניברסיטת בר אילן
33 פיקל מורן ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון טל
34 פרוינד אורן מרכז אקדמי רופין
35 קדמי נצחיה ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון לב
36 קוניג בלאיש שרה מכללת הדסה
37 רבני אור האוניברסיטה הפתוחה
38 רייש מעיין ביה"ס גבוה לטכנולוגיה – מכון טל
39 שלו ענת אוניברסיטת בן גוריון
40 שעשוע עדי המכללה למינהל – ראשון לציון
41 תורג'מן טליה המרכז האקדמי רופין

להלן רשימת הזוכים במלגה מן המרכז האזרחי בספטמבר 2008:

חיפה

מס' שם פרטי מוסד לימודים
1 אבייב אמיליה אוניברסיטת חיפה
2 אבייב לילך אוניברסיטת חיפה
3 אברה אנדיהו אוניברסיטת חיפה
4 גפן לורן אוניברסיטת חיפה
5 לנדאו ולדימיר אוניברסיטת חיפה
6 מצוב אלכסנדר טכניון
7 מקרנקובה ציפרסון יוליה טכניון
8 סירוטה אורלי אוניברסיטת חיפה
9 פבלוב דימה טכניון
10 פיגורה מעיין אוניברסיטת חיפה
11 שיסטר סילבנה טכניון

שדרות

מס' שם פרטי מוסד לימודים
1 איטח משה מכללת ספיר
2 איליזרוב גלינה אוניברסיטת בן גוריון
3 איפראימוב מרק אוניברסיטת בן גוריון
4 איפראימוב סופיה מכללת אשקלון
5 ביילין טיגיסט המרכז הבינתחומי-הרצליה
6 גורן שני מכללת אחווה
7 הרשקוביץ חנה מכללת אחווה
8 ויינר מיכל אוניברסיטת בר אילן
9 חג'בי מורן מכללת ספיר
10 יושבייב ויקטוריה מכללת אחווה
11 יפרח אליהו הקריה האקדמית קרית אונו
12 כהן שני מכללת ספיר
13 כהן חופית מכללת אשקלון
14 כהן ימית מכללת ספיר
15 נחשונוב חוה מכללת ספיר
16 נחשונוב רבקה אוניברסיטת בן גוריון
17 עמר אורטל מכללת אשקלון
18 פרץ חגית מכללת אשקלון
19 רוזנברג אמציה מכללת ספיר

כללי

מס' שם פרטי מוסד לימודים
1 אבזרוב גיא המכללה למינהל
2 אבידן יעל אוניברסיטת בן גוריון
3 אינדיקט אירנה אוניברסיטת בר אילן
4 ארגאו הגר אוניברסיטת חיפה
5 בדסו אודליה אוניברסיטת בן גוריון
6 בוארון ליזי אוניברסיטת בר אילן
7 בלוך אריאל אוניברסיטת חיפה
8 בן-הרוש רחל הקריה האקדמית, קרית אונו
9 גולדינר נטליה מכללת אריאל
10 דיקשטיין חן אוניברסיטת בר אילן
11 דרי מירית אוניברסיטת תל אביב
12 וקנין יעל טכניון
13 זיינלוב פבל מכללת אריאל
14 חג'אג' אורן אוניברסיטת בר אילן
15 חי אסנת מכון לנדר
16 חי רחלי מכון לנדר
17 ישראלי שמואל-אביחי מכללת אריאל
18 מעודה שחר
19 נסים תהילה ביה"ס הגבוה לטכנולוגיה י-ם
20 עשרי עינב מכללת בית ברל
21 רביב חן אוניברסיטת בר אילן
22 רובל נגיסט טכניון
23 רוזנר נעה מכללת קרית אונו
למידע נוסף me@merkazezrahi.co.il
  • כל הזכויות שמורות 2017

  • עריכה וניהול: Scriptus
    Site By: YMT